Yeni İnci İç Çamaşır Mağaza Dekorasyonu

Yeni İnci İç Çamaşırı Mağaza dekorasyonu

İş yerimizi sizlere daha uygun ve daha rahat hizmet verebilmek için nasıl tasarlayabilirdik ki? Öncelikle çok şık olmasını istedik… Ve sizler için parlak görünümden oluşan epoksi kaplamalı olan zeminler oluşurduk. Mağazamızın tasarımını satış amacımıza göre oluşturduk ve sizlere kolay seçim sağlayacak şık bir mağaza oluşturduk.

Duvarlarımızı gayet şık duran bir beyaz renkle boyayarak ilginizi çekmeyi amaçladık… Sergileyeceğimiz ürünlerimiz için duvarlara levhalar yaptırdık… Bu levhaların dış çerçevesinin kalın olmasını istedik ve mor renk tercih ettik.. Aynı zamanda levhalarımızda ışıklandırma sistemi kullandık. Tüm detaylarını şık bir şekilde oluşturduğumuz mağazamızda raf Kısımı için de şık bir tasarım kullanmayı tercih ettik. Mağazamızda kullandığımız o üstün estetik güzelliği raf bölümünde de tercih ettik.

Mağazamızda en çok önem verdiğimiz konulardan birisi de aydınlatma Aydınlatmalar sayesinde ürünleri ön plana çıkartarak sizlere hoş bir hizmet vermeyi amaçladık. Mağazamızın içerisinde bulunan şekil bozukluğuna imkân tanımayan aksine çok şık bir görüntü veren aydınlatma sistemimizle sizlerin huzurlarınıza çıktık. Aynı zamanda ürün tanıtımı için koyduğumuz levhaların kenarlarından aydınlatılması ile ürünlerimizin kalitesini ortaya çıkarmaya çalıştık.

Mağazamızda sizlerin göz zevklerinize uygun olan ve çok hoş bir görünüm sağlayan şık masalar oluşturduk. Masalarımızı oluştururken de mağazamızın her yerinde olduğu gibi mor renk kullandık. Yeni İnci İç Çamaşır Mağazası olarak tüm bu özellikleri sizlerin zevklerine uygun olsun diye ve sizlere huzurlu rahat bir alışveriş sağlamak sizleri mutlu edebilmek amacıyla gerçekleştirdik… Sizleri mağazamızda görmekten büyük bir şeref duyarız

 

Comments are closed.