Lenkeran Ayakkabı Mağaza Dekorasyonu

Lenkeran Ayakkabı Mağaza Dekorasyonu

Geniş ve kolonlarla ayrılan alan üzerine kurulmuş Lenkeran Ayakkabı Mağaza dekorasyonu modern ve sade görünümle siz müşterilerimizi karşılamaya hazır.

Mağazamızın müşteri kitlesine göre Lenkeran Ayakkabı Mağaza dekorasyonun’ da farklı bir konsept ve gösterişli bir mekân tasarımı oluşturmayı hedefledik. Mağaza içi rahatlık ve rahat hareket alanı oluşturmayı ön planda tuttuk. Ayakkabıların sergilendiği bu alanda çeşitliliğin ve görselliğin ön planda olduğu bir ortam hedeflenmiştir. Lenkeran Ayakkabı Mağaza dekorasyonun ürün teşhiri ön planda tutulmuştur.

Zemin de beyaz seramik döşeme kullanılmıştır. Kolon üstleri tuğla sitili kesme taşlar ile kaplanarak ortama parlak bir görüntü katılmıştır. Ayrıca kolonun zeminle birleşme noktası da ayakkabı denemenizde size yardım olacak kırmızı deri puflar tercih edilmiştir. Tavana geometrik desenli ahşap kesmeler monte edilerek ortamı hareketlendirecek bir görünüm kazandırılmıştır.

Gri kırmızı ve beyaz renginin buluştuğu, Lenkeran Ayakkabı Mağaza dekorasyonun nda duvarlar renginde gri ton kullanılmıştır. Duvarda birbirinden farklı ve çok sayıda ahşap kaplaması raf sistemi bulunmaktadır. Kırmızı geometrik desenli ahşa kesmelerle ortama renk verilmiştir. Çok sayıda ahşap raf ile duvar zemini kaplanmıştır. Ürün teşhiri bölümünde metal profil ayaklar üstüne ahşap raflar zemine monte edilmiştir. Beyaz ahşap kaplamalı bir banko ile ödeme noktası oluşturulmuş, banko arkasına led ışıklı pano sabitlenmiştir. Alt kata inen merdiven korkuluklarında parlak metal rengi tercih edilmiştir. Marka görünümü çocuk led temasıyla vurgulanmıştır.

 

Comments are closed.