Gökçağ Tekstil Showroom 2

Kumaşlar, Hayatımızın Her Yerinde Var

Evimizde kafamızı nereye çevirsek, her yer kumaş değil mi? Sofra bezleri, masa örtüleri, yatak örtüleri ve üzerimizdeki kıyafetler vb. birçok kumaş türünü hayatımızda kullanıyoruz. Gök çağ Tekstil Show room 2 bizler için en kaliteli, geniş ürün yelpazeleri ürünler sunuyor.

Türkiye'nin öncü markası olan Gök çağ Tekstil Show room 2 mağazasının dekorasyonunu sizlerle paylaşmak istiyorum ve okumaya bayılacağınız özelliklerini, hemen gidip görmek isteyeceksiniz. Öncelikle müdür odası konseptinden bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz cam kutudan duvarları çok hoş. Şeffaflık iş hayatında hep önemli değil midir? Galaksi düz beyaz gergi tavanı ve yanlarında ışıklandırma olarak led lambalar kullanılmış yine aynı tonlarda.

Duvarlarda hem taş kaplama görüntü ve sarkan yeşil çiçeklerle de doğaya ne kadar saygılı ve sevgili olduklarını belirtmişler. Yeşili her zaman sevmek gerek değil mi? Sonuçta oksijen kaynağımız onlar, sağlığımız ve nefesimiz onlar. Neyse yerler büyük geniş uyumlu tonlarda fayans kaplama. Kahve kaplama deri bir kanepe, patron koltuğu ve ahşap patron masası görüntüsüyle mekanı tamamlıyor. Misafir koltukları ise sütlü kahve bacakları metal görünümlüdür.

Şimdi cam odamızdan çıkalım. Yan tarafta toplantı masası siyah cam masanın içine yarım ağaç gövdesi yatırılmış. ve duvarda yine aynı şekilde ağaç gövdesi dikilmiş bir konsept. Yan tarafta ise mağazanın kendisi kumaşlar yatay rulo şeklinde ve öne çıkması için güzel ışıklandırma yapılmış. İnsan burada kendini doğada hissediyor. Ayrıca toplantı masasının gergi tavanı altın saat desenli bir görüntüde kahve-altın şeritlerle bütünlemiş.

Kumaş örnek rafları yine ahşap görünümünde dikdörtgen 3*3 bölümlü siyah askılı ayrıntılı yine albenisini yükselten bir konsept uygulanmış. Yerler küçük kare yol taşı görünümlü döşenmiş ve şık bir sokak lambası yerleştirilmiş. Aynı pahalı mağazaların yer aldığı temiz bir caddede yürümek gibi. Umarım bir gün sizin de yolunuz düşer. İyi günler diliyorum.

 

 

 

Comments are closed.