Gökçağ Tekstil Mağaza Dekorasyonu

Gök çağ Tekstil Mağaza Dekorasyonu

Gök çağ Tekstil Mağaza Dekorasyonumuzda dinamizm var! Gökçağ Tekstil Mağaza Dekorasyonumuzda her açıdan konfor var her açıdan ferahlık var. İş yerimizin geniş bir mekândan oluşmasını göz önünde bulundurarak çok güzel bir tasarım oluşturduk. Hazırladığımız bu dekorasyon konforu hem size hem de müşterilerinize hissettirebiliyor. Böylece özgün bir tasarım elde etmiş olduk.

Gök çağ Tekstil Mağaza Dekorasyonu işini yaparken zeminlerimizi iki farklı şekilde dizayn ettik. Birincisini öncelikle parkelerle döşedik. Parkeleri döşediğimiz alanda toplantıların yapılabileceği güzel şık ve kullanışlı bir toplantı masası konumlandırdık. Bu işyerimizin konforunu arttırmakla birlikte çok güzel bir görüntü de kazandırmış oldu. Mağazamızın giriş zeminlerini ise beyaz karolardan faydalanarak döşedik. Bu yöntem mağazamıza ilk girişte güzel bir ferahlık kazandırdı.

Gök çağ Tekstil Mağaza Dekorasyonu işini yaparken müşteri memnuniyetimizi en ön planda tuttuk. Mağazamız müşterilerimize ve kullanıcılarımıza nasıl daha güzel olur, nasıl daha kullanışlı olur diye düşündük. Mağazamızın ilk giriş kısmına camekanların bulunduğu noktadaki iki sütunumuzu siyah beyaz olarak dizayn ettik. Aynı zamanda bu sütunların aralarında da gizli gömme ışıklandırma sistemi montajını yaptık.

İş yerimizin en önem verdiğimiz yerlerinden birisi de iş yerimizin tavanını oluşturmaktadır. İş yerimizin tavanını asma tavan kullandık. Asma tavanımızı kullanım alanlarına göre iki şekilde dizayn ettik. Bunlardan birisi asma tavanımıza kare desenler kazandırarak karelerin içine ise ışıklandırma sisteminin montajını yaptık. İkinci asma tavanımızda ise küçük yuvarlak led ışıklandırmaları kullandık. Duvar boyalarının ise tüm dekorasyonla uyumlu olmasına özen gösterdik.

 

Comments are closed.