FINESSE Osmanbey Mağaza Dekorasyonu

Fınesse Osmanbey Mağaza Dekorasyonu

 Osman Bey pek çok tekstil mağazasının bünyesinde bulunduran bir semtimiz. Pek çok mağaza ve pek çok tasarım. Lakin bu mağazaların içinden dekorasyonu sayesinde sıyrılan mağazalar elbette var. FINESSE Osman Bey mağaza dekorasyonu bu söylediğimiz için en güzel örnektir.

FINESSE Osman Bey mağaza dekorasyonu kahverengi ve siyah tonlarının ağırlıklı olduğu bir renk seçimi ile oldukça gösterişli duruşuyla ihtişamlı yapısını müşterisine aktarmayı başarmış durumda. Mağazanın içine giren müşteri oluşturulan dekorasyonun ağır ve nezihliğiyle kendini oldukça özel hissedecektir. Kahverengi şerit kaplamaların altına yerleştirilen altın sarısı ışıklandırmalar mağazanın asil havasına katkıda bulunan türden. Kullanılan siyah kaplamalar parlak özellikte olup, mağazanın içinde kullanılan mobilyaların malzemesiyle aynıdır. Alt katta yakalanan ağır hava üst katta kendini ferah ve aydınlığa bırakmaktadır. Üst kat daha açık tonlarla bezenmiş, loş aydınlatmalar yerine biraz daha parlak bir aydınlatma sistemi kullanılmıştır. Mağazanın içine yerleştirilen reklam afişleri ve televizyonlar renk uyumundan farklı olduğu için daha fazla dikkat çekecek ve müşterisinin alakasını ürünlere ve markaya yöneltecektir. FINESSE Osman Bey mağaza dekorasyonu dominant karakterli erkek müşterilerin yoğun beğenisini alacak gibi görünüyor.

Marka değerine değer katan bir yapıda olan bu mağaza, genç orta yaş fark etmeksizin müşterilerinin ilk önce dekorasyonuyla gözünü doyuracak, konsept olarak da müşteriyle arasında güçlü bir güven bağı kuracaktır. FINESSE Osman Bey mağaza dekorasyonu yapısıyla Osman Bey’in akılda kalacak mağazaları arasındadır.

 

Comments are closed.