FINESSE Mağaza Tasarımı

Fınesse Mağaza Tasarımı

Özel bir davete olduğu zaman bay olsun bayan olsun kişiler kendilerine çok özen gösterir. Kişi kendine özen gösterdiği zaman dışarıdan bakılınca nasıl şık ve bakımlı gözüküyor ise bir işletme açacağınız zaman aynı özeni açtığınız işletme için göstermek gerekir.

Açtığınız işletme ya da var olan işletmenize gösterdiğiniz özen iş dünyasında size mutlak suret ile artılar getirecektir. Özelik ile satış mağazalarında görsellik son derece önem taşımaktadır. Bu konuda da giyim sektöründe iddialı bir giriş yapmak isteyen Fınesse Mağazası, bu konuda Muız tasarım firması ile görüşüp anlaşarak, tasarım yaptırmıştır.

Hizmet anlayışı farklı bir konsept olan Muız Tasarım firması, erkek giyim mağazası olan Fınesse firmasına şık, değişik, göz alıcı bir konsept yaratmış. İnternetten Fınesse Mağaza Tasarımı diye bakarsanız, Muız Tasarım firmasının hoş konseptinin görsellerini görebilirsiniz. Klasik mağazacılık anlayışının dışına çıkarak, dikkat çekici bir tasarım yaratılmış. Kahverengi ve siyah renklerin hâkim olduğu tasarımda duvarlardaki tablolar da renk katmış ortama. İki katlı mağazanın her detayı ayrıntılı olarak düşünülmüş, ortama derinlik katılmış. Ahşap merdivenler ortama sıcaklık kattığı gibi, ikinci katta ki siyah korkuluklar da asalet yaratmış.

Mağaza ya da işyeri açmayı düşünüyor iseniz, ya da var olan mağazanız da bir tadilat yaparak, işlettiğiniz mağazanın şık bir tasarıma kavuşması için, aklınız da değişik fikirler var ise onlardan yola çıkarak, yok ise deneyimli kadronun fikirleri ile Muız tasarıma hoş bir mağaza tasarımı yaptırabilirsiniz.

 

Comments are closed.