Fabio Matteo Mağaza Dekorasyonu

Fabio Matteo Mağaza Dekorasyonu

 Fabio Matteo Mağaza Dekorasyonu ile de cadde dükkânlarına ayrı bir soluk getirmemizin yanında markamızın müşterilerine sağladığı ayrıcalığı kullanarak tasarımlarımıza başladık.  Az miktardaki kullanım alanlarını en efektif kullanım tarzlarına uygun şekilde dizayn ederek işe başladık.

Öncelikle cadde dükkânlarının dış tasarımlarının caddeden geçen potansiyeli kendisine çekebilmesini amaçladık. Bu bağlamda gr, i renkteki küfe ki taş duvar kaplamasının önüne yansıtıcı özelliklerde metalik profiller ile çerçeveledik. Markamızın ön planda tutulması bakımından da aynı malzeme kullanılarak Marka ismini bu panellere işledik. Bunun yanı sıra marka kalitesini artırmak ve dikkat çekiciliği de amaçlayarak bu profillerin arka fon ile birleştiği yerleri Led aydınlatma ile tamamladık. Hem aydınlık kalitesi hem de markamızın ön planda tutulması bakımından son derece önem verdiğimiz bu detayın yanı sıra mağazamızın ürün gamını sergileyeceği vitrinde de aynı mantıkla hareket ettik. İddialı mağaza tasarımının sergilenen ürünlerin arka planında bırakılmasının amaçlanması hem ürün kalitesine göz önüne alınmasını hem mekân kalitesini artırması bakımından bir dekorasyon başarısı olarak nitelendirilebilir.

 

Bununla birlikte mağaza dışında uyguladığımız kaliteli mekan anlayışının mağaza içerisinde de devamlılığını sağlamak bakımından farklı uygulamar kullandık. Ahşap formundaki koyu renk tasarımlarla beyaz renk olarak kullandığımız arka plan döşemelerini çerçeveleyerek bir renk uyumluluğu yakalamayı amaçladık. Bunun yanında bu renklerin sergilenecek ürünün arka planında olmasının da ürün kalitesini ortaya çıkarması destekleyeceğini düşündük. Ayrıca mağaza dışında kullandığımız taş döşemelerle de kapladığımız duvarlarda bir bütünlük oluşturduk. Bu bütünlüğü de beyaz formdaki panellere monte ettiğimiz koyu renk ve metal renkteki raf dizaynımızla da perçinleştirdik. Kaliteli markalar kaliteli mekanlarda sergilenmeli prensiplerinden yola çıkarak tasarladığımız Fabio Matteo mağaza dekorasyonu ile caddeye yeni bir hava kattığımızı düşünüyoruz.

 

Comments are closed.