F16 Mağaza Tasarımı

F16 Mağaza Tasarımı

Geniş ve düz alan üzerine kurulmuş F16 Mağaza Tasarımı fantastik ve modern görünümle siz müşterilerimizi karşılamaya hazır. Mağazamızın müşteri kitlesine göre farklı bir konsept ve gösterişli bir mekân tasarımı oluşturmayı hedefledik. F16 Mağaza Tasarım’da mağaza içi rahatlık ve rahat hareket alanı oluşturmak ön planda tutulmuştur. Ürünlerin sergilendiği bu alana spor bir hava katmak hedeflenmiştir. F16 Mağaza Tasarımı ürün teşhiri ön planda tutulmuştur.

Zemin de 3 strip döşeme tarzı ile ahşap laminen parke kullanılmıştır. Kolon üstleri mermer ile kaplanarak ortama parlak bir görüntü katılmıştır. Tavanda Led panolar ile ışıklandırma yapılarak ortama ferah bir görünüm kazandırılmıştır. Ayrıca ledlerin etrafında su borusu görünümünde çok sayıda spot konumlandırılmıştır. Spotların kullanım noktalarında tamamen ürünlerin yukarıdan aydınlatılması düşünülmüştür. Su borusu görünümlü spotlar mekâna fantastik bir hava katmaktadır.

Gri borda ve füme renginin buluştuğu, F16 Mağaza Tasarımı’nda duvarlar füme ve gri tonlu duvar kâğıdı ile kaplanmıştır. Kolonlarda duvar kâğıdı ile uyum sağlayan tuğla deseni kullanılarak ortamdaki sadeliğe hareketlilik katılması amaçlanmıştır. Duvarda birbirinden farklı ve asimetrik desenli kâğıt kaplaması yapılmıştır.

Ürün teşhiri bölümünde boru tipli duvar askılıkları kullanılmıştır. Bu boru askılıkların köşe kenarlarında çok sayıda gri vida kullanımı mevcuttur. Kırmızı renkli vanalar ile tamamlanan askı sistemi ortama bir su deposu havası katmıştır. Askıların üst kısmında metalden raflar mevcuttur. Zemine uygun olacak şekilde koyu kahve tonu raflar ve metal askı ayakları zemine sabitlenmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.