Erkek Giyim Takım Elbise Mağazası

Erkek Giyim Takım Elbise Mağazası

Öncelikle erkeklerin giyim tarzlarının büyük çoğunluğunda takım elbiseler bulunmaktadır. Takım elbise kullanan erkeklerin neredeyse tamamı çok şık bir görüntü kazanmaktadır. Biz de bu erkek giyim takım elbise mağazası dekorasyonunu yaparken erkeklerin şık olması için erkek giyimin pazarlamasının yapıldığı mekânların da şık olması gerektiğini düşündük. Mağaza dekorasyonlarımızda büyük bir asalet ve şıklık var! Peki, bu şıklığı ve zarafeti nasıl yakaladık?

Bu seferki erkek giyim takım elbise mağazası tasarımımızda şıklığı baz aldık. Öncelikle sizlere asma tavanımızda kullandığımız ışıklandırma sisteminden bahsedeceğim. Asma tavanımızın tamamına yuvarlak led ışıklarla döşedik. Bu yuvarlak led ışıklarını çerçeveleyen projektör tipi ışıklarla tavanımızı donattık. Böylelikle hem mekânın içerisinin aydınlık olmasını hem de ürünlerin bulunduğu rafların aydınlanmasını sağlamış olduk. Buna ışık konsepti de diyebiliriz.

Bu tasarımımızda beyaz rengi ağırlıklı olmak üzere ara ara siyah renginden ara ara klasik mobilya renginden faydalandık. Zeminimizin tamamının beyaz karolardan oluşmasına dikkat ettik. Beyaz karoların olmasının bir nedeni de tavanda kullanılan ışıkların yansımasından faydalanarak iş yerimizin daha aydınlık ve ferah olmasını sağlamaktır.

Erkek giyim takım elbise mağazamızın duvarlarında ise özenle seçtiğimiz boya rengini kullandık ve bu rengin tavan ve tavan duvarlarla arasında zıtlığın oluşmasını engelleyerek güzel bir görünüm kazandırdık. Ödeme bankosunda ise siyah ve beyaz renkleri tercih ederek bu renklerin sağdan sola ince şeritler halinde uzamasını sağladık.

 

Comments are closed.