Effect Bine Mağaza Dekorasyonu

Effect Bine Mağaza Dekorasyonu

 Kıpır kıpır, canı canlı bir mağaza dekorasyonudur. Önünden geçenleri mest edecek, insanların içine enerji dolduracak bir görüntü. Hayatın soluk renginden çok uzak bir dekorasyon aradığımızda karşımıza Effect Bine mağaza dekorasyonu çıkıyor desek yeridir.

Effect Bine mağaza dekorasyonu öncelikle geniş vitrin yapısıyla dikkat çekmektedir. Bu vitrin yapısı sayesinde pek çok ürün istenilen bir konsept ile burada müşterilerle buluşturuluyor. Mağazanın dekorasyonuna hâkim olan canlı bir mor renk mağazanın dışında da kullanılarak yeterince enerjik bir algı oluşturulmuştur. Vitrinin arka kısmında bulunan oymalı dekoratif malzemeler dış mekânı kaplayan mor kaplama ile bir uyum içerisinde çok hoş bir görüntü yaratmaktadır. Mağazanın içinde kullanılan beyaz ton ise içeriye girildiğinde oldukça şık bir ortam oluşturmuştur. Kullanılan niş sisteminin yanı sıra mağazanın merkeze yakın kısımlarında kullanılan askı sistemi metal olması sebebiyle sade ve şık durmuştur. Kasa bölümüne eklenen dış cephedeki mor kaplama enerjik havanın devamını sağlamaktadır. Effect Bine mağaza dekorasyonu aydınlatma sitemi ise tavanlarda bulunan spotlar ile sağlanmaktadır. Nişleri aydınlatma görevi ise sadece nişlere dönük olan ayrı bir aydınlatma sistemi ile sağlanmaktadır.

Effect Bine mağaza dekorasyonu daha çok genç bir tasarım yapısı olarak da tasarlanmış diyebiliriz. Soyunma kabinlerinin önünde kullanılan aynalar abartıya kaçmayan hoş bir görüntü sağlamıştır. Gayet enerjik ve dinamik bir yapıya sahip olan bu dekorasyon ışık sisteminin altından geçen siyah şerit ile taçlandırılmıştır.

 

Comments are closed.