Ebru Taşçı Mağaza Tasarımı

Ebru Taşçı Mağaza Tasarımı

Ebru taşçı mağaza tasarımı markanın sürekli ön planda tutarak markamızla ve vizyonumuzla uyumlu bir tasarıma can kattık. Bu dekorasyonumuzda şıklık ve şatafat var! Bu dizaynımızda diğer iş yerlerinden ap ayrı bir farklılığı yakalamaya çalıştık. Bu yöntemle modern çizgiler yakalayarak müşterilerimizin ve hedef kitlemizin ilgisini cezp etmeye çalıştık. Ebru taşçı mağaza tasarımı işyeri konseptimizde diğer işyerlerinden ayrılan noktalar var bu işte bu farklılıklar bizi biz özgün bir tasarım kazandırıyor. Ebru taşçı mağaza tasarımımızda incelik ve zarafet var! Ebru taşçı mağaza tasarımı  işini yaparken iş yerimizde bulunan kolonları, duvarları, tavan ve zemini birbiriyle uyum içerisinde sunmaya çalıştık.

Ebru taşçı mağaza tasarımı çalışmamızda sizlere öncelikle mağaza içerisinde bulunan ve göze hoş gelecek şekilde planlanan kolonlardan bahsetmek istiyorum. Mağazada bulunan kolonlar ayna montajları yapılarak kolonların mağazaya renk katmasını sağladık. Ayriyeten bu aynalar mağazamızın daha da geniş ve ferah görünmesine katkı sağlamıştır.

İş yerimizde ağırlıklı olarak sarı renk tonlarını kullanmaya önem verdik. Sarı rengini kullanarak şık bir tasarım oluşturduk. Kolonlarda bulunan ayna çerçevelerinden tutun duvarlara gizlenen ışıklandırma sistemlerine ve zemine kadar sarı renkleri tercih ettik. Bu da bize mağazamızın güzel bir dekorasyona kavuşmasını sağladı.

Mağazamızın daha şık ve güzel durmasını sağlamak için kullandığımız asma tavanımıza yuvarlak led ışıklandırma sistemleri montajını gerçekleştirdik. Zeminimizde ise büyük sarı renk tonunda olan karoları tercih ettik. Ürünlerimizin sergilendiği rafların bir kısmını şeffaf camlardan tercih ettik. Diğer bölümünü ise sarı renkli ve ışıklı rafları tercih ederek dizayn ettik.

 

Comments are closed.