DMR Mağaza Dekorasyonu

Dmr Mağaza Dekorasyonu

 Fazla büyük olmayan bir mağaza düşünün. Nasıl hareketlendirilir? Nasıl dikkat çekebilir? Aslında bu soruların yanıtını bulmak hiçte zor değil. Bir mağazanın metrekaresi küçükse o mağaza dekorasyon seçiminde mağazaya derinlik verecek ışıklandırmalar ve bu derinliği taçlandıracak mobilya seçenekleriyle mağazanın boyutu göz ardı edilip, ortaya iddialı ve dikkat çekici bir mağaza elde edilebilir.

DMR mağaza dekorasyonu dekorasyonda koyu renklerin mekânı basık gösterdiği algısını tamamen değiştiriyor. Duvara kaplanan koyu kahve açık kahve tonları mağazaya çok farklı bir hava katıyor. Bu kahverenginin zengin tonuyla kaplanan duvarlara eklenen metal kare vitrin sistemi ise standarttın aksine mağazaya kendine özgü bir şekil çıkartıyor. DMR mağaza dekorasyonu mağazada tüm ürünlerin aynı anda alıcıya sunulması konseptiyle hazırlanmasına zemin hazırlamış ve müşterinin çok ürün seçeneğiyle buluşmasını sağlayacaktır.

Tavanda kullanılan aydınlatma sistemi duvardaki renk tonlarıyla bir araya geldiğinde mağazanın orta merkez kısmında parlak fakat aynı zamanda duvar kenarlarında da loş bir görüntü sağlamış olacak. DMR mağaza dekorasyonu bu aydınlatma sistemi ile zıt durumları birbiriyle harmanlayıp dışarıdan bakıldığında zengin bir görüntü sağlayacaktır. Mağazanın dışında ise marka reklam tabelamız kırmızı ışıkla daha çok dikkat çekecek şekilde hazırlanmıştır. Tabeladaki kırmızı ışık detayı tavanda da atlanmayarak iç dekorasyonda da kullanılmıştır. DMR mağaza dekorasyonu sahip olduğu tasarım yapısıyla kendini hatırlatıcı bir yapıya sahip olduğu için uygulandığı mağazanın adı akıllarda kalıcı olacaktır.

 

Comments are closed.