Devran Ayakkabı Raf Sistemleri

Devran Ayakkabı Raf Sistemleri

            Devran ayakkabı Show rom dizaynında markanın geleneklerine ve yenilikçilik anlayışına uygun tasarımlarda bulunduk. Ayakkabı mağazalarının klasik dizaynlarını dışına çıkarak ürün odaklı mimarlık anlayışımızla bambaşka bir uygulama yaptık. Mekân ve ürün kalite dengesini göz önünde bulundurarak uygulanan bu sistemler ile müşteri mağazaya adım attığından itibaren kendisini ayrıcalıklı hissedecek ve kendisine verilen değeri gözlemleyebilecektir. Yenilikçi tasarım anlayışını mağazasına taşıyan Devran Ayakkabıcı a bizleri tercih ettikleri için teşekkürü borç biliriz.

Mağaza da uyguladıklarımıza gelirsek; tavan ve taban döşemelerine uygun olarak beyaz ve ceviz olarak konumlandırdığımız panel ve kolon döşemeleri ile mağaza içerisinde kusursuz bir uyum yakalamayı hedefledik. Bu uyumu, panellere monte atiğimiz ve ayakkabı özelliklerini ön plana çıkaran temperli cam raflar ile senkronize ettik. Ayrıca bütünlüğü sağlama amaçlı panellerin arasında kullandığımız ahşap renkteki alanlar da da bütünleme beyaz raf sistemleri kullanarak hem renk hem de kontrast bakımından uyumu sağladık. Mağaza içerisinde kalan bazı kolonları boy aynaları ile çevreleyip, müşterilerin ürünü denemeleri konusunda onlara yardımcı olmanın yanı sıra giydikleri ile de bir bütünlük yakalamaları konusunda yardımcı fikir sahibi olmalarını hedefledik. Bunun yanında kullanılan banko ve vitrinlerde de son tasarım ürünü modüler ve çok kullanışlı ürünleri tercih ederek mağazasın kullanılabilirliğine ve dekorasyon değişikliklerine olanaklar sunduk. Farklı dekoratif şekiller alabilen bu ürünler ile istendiği zaman istendiği şekilde tasarımlar yapılabilmesine ve ürün model ve seçeneklerine göre şekillenebilmesine dikkat gösterdik.

Mağaza da katlar arası merdivenlere ise müşterilerde algı yaratabilmek adına led ışıklı görseller yerleştirdik. Ayrıca mağaza yönetiminin toplantı ve yönetim salonlarında da mağaza tasarım bütünlüğünden ödün vermeden tavan döşemeleri ve tavan pencerelerinden alınan ışığın yerden yansıması düşünülerek siyah-beyaz ağırlıklı bir tasarımla bu muhteşem renklerin buluşmasını taçlandırdık. Bu amaçlar doğrultusunda mağazamızın çehresine ve ürünlerinin kalitesine kalite kattık ve onu çevresinden daha ileri taşımayı amaçladık.

 

Comments are closed.