Deri ve Kürk Mağaza Dekoru Örnekleri

Deri Ve Kürk Mağaza Dekoru Örnekleri

Bu makalemizde sizlere deri ve kürk mağaza dekoru örneklerinden bahsedeceğiz. İşyeri dekorlarının içerisindeki alanları nasıl birbiriyle uyumlu bir şekilde dizayn edebiliriz diye düşündük? Öncelikle Bu mağazalarımızda deri ve kürk ürünler sergileneceğinden dolayı bu ürünlere uygun renkleri seçmek ve tercih etmek gerekmektedir. Bu mağazalar ekseriyetle seçkin insanların uğrak mekanları olmaktadırlar. Bu mağazalarda hedef müşteri potansiyelinin ciddi anlamda karşılanması ve ürünlerin vakarla sunulması gerekmektedir. Deri ve kürk mağaza dekoru örnekleri konusunu anlatırken bu ürünlerin satılacağı mekânların tamamında siyah renkleri, beyaz renkleri, ahşap renkleri, gri renkleri ve en önemlisi de altın rengi sarısının kullanılmasını tavsiye ederiz. Bu tavsiyemizin nedeni ise bu renklerin birbiriyle olan muhteşem uyumunu deri ürünlerine ve kürk ürünlerine yansıtmasıdır.

Mağazalarımızda genel aydınlatmayı led asma tavanlardan sağlayabiliriz. Ancak iş yerimizin daha güzel durması ve ürünlerimizin müşterilerine güzel görünmesi için renkli led duvar ışıklarını kullanmamızda fayda vardır. Mağazamızın duvar cephelerinde birbiriyle uyumlu ve asaleti çağrıştıran altın rengi ve siyah renkleri tercih edilebilir. Aralarda bulunduğu beyaz renginin hakim olduğu dekorasyonlar daha fazla ferah olduğundan dolayı tercih edilebilir.

Deri ve kürk mağaza dekoru örneklerinde kolonların olması halinde kolonlar değerlendirilebilir. Bu kolonları altın sarısı renklerle ve beyaz renklerle dizayn edilmesi iş yerinin toplu görünümüne katkı sağlayacaktır.

 

 

 

 

i

Comments are closed.