Deri ve Kürk Mağaza Dekorasyonu

Deri Ve Kürk Mağaza Dekorasyonu

Mağazalarımızda asalet var teknoloji var! Mağazamızın içerisindeki alanları nasıl birbiriyle uyumlu bir şekilde değerlendirebilirdik diye düşündük? Mağazamızda hedef kitlemiz olan ve bizi biz yapan müşterilerimize daha kaliteli, daha konforlu ve daha güzel bir hizmet sunmak için mükemmel dekorasyonlar oluşturduk. Deri ve kürk mağaza dekorasyonu işini yaparken mağazamızın tamamında siyah renkleri, beyaz renkleri, ahşap renkleri, gri renkleri ve en önemlisi de altın rengi sarısını kullanmayı tercih ettik. Bu renklerin muhteşem uyumunu yakalamak için sıra dışı bir dekorasyon imza attık.

Mağazamızın duvar cephelerinde kullandığımız birbiriyle uyumlu olan ve asaleti çağrıştıran altın rengi ve siyah renklerinde aralarda bulunduğu beyaz renginin hakim olduğu dekorasyonumuzla müşterilerimizin ve konuklarımızın ferahlamasını sağlayıp onların güvenini kazanmaktadır.

İşyerimizde bulunan sütunları ise duvarlardaki altın sarısı renklerin aynısıyla boyadık. Ancak sütunların hakim renginin beyaz olmasını tercih ettik. Bu sütunlarımızın etrafına ise deri üretimli ürünlerimizi yerleştirmek için uyumlu ve estetik olan siyah renkteki raflarımızı dizdik. Rafların kolonun her dört cephesinde de bulunmasına özen gösterdik. Rafların hemen altına ise siyah renkte hem kolonu kavrayan hem de üzerine ürün yerleştirilebilen konsollar döşedik. Böylelikle mağazamızda bulunan kolonlarımızı mağazamızın dekorasyonunda tamamlayıcı bir hale dönüştürdük. Kullandığımız beyaz renklerin işyerinin tamamına hakim olması ve ara ara sarı boyaların da kullanılması dekorasyonumuzun tamamlanmasına katkı sağladı.

 

Comments are closed.