Delal Giyim Mağaza Tasarımı

Delal Giyim Mağaza Tasarımı

Geniş ve ferah alanımızı nasıl değerlendirebilirdik? Firmamızın ve mağazamızın kilit müşterilerine ve hedef kitlesine uyumlu olarak ferah, geniş ve rahat bir mekan tasarladık. Duvarlarımıza genellikle tavandan zemine kadar uzanan ahşap renginde tasarımlarımızla müşterilerimizin dikkatini çekmeye çalıştık. Mağazamızın sağlı sollu diğer duvarlarına ise geniş ve büyük tablolarla canlılık ve dinamizm kazandırdık.

Delal giyim mağaza tasarımı çalışmamız esnasında iç dekorasyonda aydınlatmaya büyük bir önem verdik ve titizlikle çalışmalarımızı tamamladık. Mağazamızdaki aydınlatmalar çok güçlü olacak şekilde tasarlandı. Ürünlerin her türlü özelliğinin hedef kitlesi tarafından rahatça incelenebilmesi için çok aydınlık bir mekân oluşturduk. Güçlü projeksiyon tipi ışıklandırma sistemimiz mağazamızın tavan kısmına monte edilerek mağazamıza ap ayrı bir hava katması sağlanmıştır.

Mağazamızın bir köşesini 8 veya 10 kişilik toplantı masasıyla dizayn ettik. Böyle büyük bir mağazanın vazgeçilmezlerinden olan toplantı masası her zaman kullanışlı ve mağazaya ciddi bir resmiyet kazandıran özelliktir.

Mağazamızın zeminini her yerinin aynı olacak şekilde dizayn ettik. Zemin renginin ahşap görünümlü olup duvar dekorasyonlarıyla uyumunu sağladık. Böylelikle mağazamıza daha zengin bir görünüm kazandırmış olduk. Çalışma alanları ve ürün sergileme alanlarındaki tüm boyama işlemlerini büyük bir dikkatle ve titizlikle seçerek genellikle ferah olmasını sağlamak için açık renkleri tercih ettik. Bununla beraber duvarlarda taş görünümlü bir tasarım oluşturduk.

 

Comments are closed.