CP Piliç Mağaza Dekorasyonu

CP Piliç Mağaza Dekorasyonu

Mağaza dekorasyonlarımızda enerjik bir hayat var! İnce ve uzun alanlarımızı nasıl değerlendirebilirdik? Geniş alanlarımızı nasıl verimli olarak kullanabilirdik? Mağazamızın içerisinde hedef kitlemize hitap eden modern ve ilgi çekici tasarımlar oluşturduk. Duvarlara yerleştirdiğimiz grafitlerle mağazamızın daha dinamik ve genç bir görünüm kazanmasını sağladık. Bunlara ek olarak da duvarlara yerleştirdiğimiz tablolarla CP piliç mağaza dekorasyonu için renkli bir görünüm oluşturduk.

Mağaza duvarlarında kullandığımız uyumlu renkler insanların içini açan duvar kaplamaları ile kapalı bir dükkân görünümü uyandırdığımız alanlar hazırladık. Mağazamızın tavanlarına CP piliç logolarını astık. Astığımız bu logolar hem işyerinin hangi marka üzerinde çalıştığını sağladı hem de bununla beraber renklerinin uyumunu tamamladık.

CP Piliç mağazamızın tavanına çok kullanışlı ışıklandırma sistemleri montajını gerçekleştirdik. Bu ışıklandırma sistemiyle beraber mağazanın aydınlık olmasını ürünlerin daha net bir şekilde ortaya çıkarak kendisini tanıtıp müşteriyi cezb etmesini sağladık.

Mağaza iç bölümlerinde yer verdiğimiz boyama çalışmalarının tümünü özenle ve dikkatle seçerek aynı yöntemle raf bölümlerinin ve iş yeri tasarımlarının üzerine yerleştirdik. Bu tasarımla müşterilerin kurulmuş olan iş yerinde kendini güvende hissetmelerini sağladık.  Son olarak da mağazamızın tamamlayıcısı ve olmazsa olmazı olan ödeme noktasını en can alıcı nokta olan mağazanın köşesine konumlandırdık. Bununla beraber mağazamızın tüm dekorasyonu tamamlanmış olup tüm dinamizmiyle hizmete sunulmuştur.

 

Comments are closed.