Code Mağaza Dekorasyonu

Code Mağaza Dekorasyonu

 Dekorasyon yapımında işçilik ne kadar iyi olursa tasarımlar ve dekorasyon için kullanılan parçalar kendini o kadar iyi gösterir. Code mağaza dekorasyonu tasarımda işçiliğin, dikkatli seçimlerin ne kadar iyi durabileceğini gözler önüne seriyor.

Öncelikle mağazanın dekorasyonu yapılırken duvarlarda süsleme amaçlı kullanılan rakamlar çok akıllıca. Bunun nedeni hem mağazanın isimi ile alakalı bir algı oluşturmak hem de bu şekilde daha akılda kalıcı olmaktır. Bu süslemeler Code mağaza dekorasyonu için çok yerinde bir karar olmuş ve dekorasyon açısından da farklılık yaratmıştır. Duvarlar kullanılan parmaklıklar ise yine çok dekoratif durmakta ve Code mağaza tasarımında dinamik bir görüntü oluşturmakta. Vitrin sistemini böyle bir dekorasyonla müşteriye sunmak farklılık yaratacaktır. Code mağaza tasarımı mağazayı granit ile kaplamayı tercih ederek mağazanın içinde metal ve kum beji kombinasyonunu daha yumuşak bir yapıya kavuşturmuştur. Kullanılan spor aydınlatmalar ise metalin matlığı ile granitin parlaklığını belirginleştirerek çok dekoratif malzeme bulunan bu mağazayı göz yormayan bir görüntüye sahip yapar. Marka logosu kırmızı renkle hazırlanmıştır. Klasik renklerin üzerinde kullanılan kırmızı dikkat çekicidir ve insanı heyecanlandırır.

Code mağaza tasarımı için tüm bu dekorasyon göz önüne alındığında heyecanlandırıcı bir mağaza olmuştur. Metal parmaklıkların altında kullanılan altın sarısı loş ışıklandırma oraya koyulacak ürünlerin daha kaliteli ve şık görünmesini sağlayacaktır. Tavan üzerinde uygulanan dekoratif nişler tavanı daha yüksek göstermiştir.

 

Comments are closed.