CNL Gultepe Mağaza Tasarımı

Cnl Gültepe Mağaza Tasarımı

Alışılmışın dışına çıkmak cesaret isteyen bir durumdur. Bu cesareti gösterebilenler ise her zaman farklı olarak insanların dikkatini çekmiş ve merakını cezp etmiştir. Merak edilen bu farklılık ilgi odağı haline gelmiş ve farklı olanı her zaman diğerlerinin önüne geçirmiştir.

CNL Gültepe mağaza tasarımı alışılagelmiş, bildiğiniz mağaza tasarımlarını size unutturacak türden. CNL Gültepe mağaza tasarımı yapılırken kullanılan büyük ve gösterişli geometrik desenler ve bu desenlerin içine yerleştirilmiş raf sistemleri dikkat çekmek için birebir. Pazarlamada fark yatacak CNL Gültepe mağaza tasarımı, kullanılan parçalarda hakim olan renk tonu mağazaya ayrı bir zenginlik katmaktadır. Koyu renklere parlak bir kontrast sağlayan açık renkler mağazanın loş ortamını renklendirmenin yanı sıra, pazarlanan ürünlerin mağaza içinde daha belirgin bir yapıya ulaşmasını sağlayacaktır.

CNL Gültepe mağaza tasarımında kullanılacak mobilyaların cam detaylı olması modern algıyı en üst seviyeye çıkaracaktır. Mağazanın içi koyu renk olmasına rağmen kullanılacak olan cam detayları mağazanın ferah ve kendine has bir hava oluşturmasında etki edecektir. Kahverengi vitrinlerin üzerinde yerleştirilen ince aydınlatmalar ise bu tasarım için oldukça akıllıca görünüyor. İş sektöründe kendini güçlü göstermek isteyenlerin tercih edebileceği CNL Gültepe mağaza tasarımı mimari anlamında aranan kan ihtiyacı karşılayacak. Geometrik tasarımın etkilerini rahatlıkla gözlemleyebileceğiniz CNL Gültepe mağaza tasarımı, aynı zamanda mağaza içinde pozitif bir hava da yaratacaktır.

 

Comments are closed.