Çanta ve Giyim Mağaza Dekorasyonu

Çanta Ve Giyim Mağaza Dekorasyonu

Çanta ve giyim mağazasında canlı, enerjik bir görüntü ve his yakalanmak için kırmızı, beyaz ve siyah renkler tercih edilmiştir. Bu renkler mekânın havasını ve ruhunu canlandırmıştır. Raflar da aynı şekilde beyaz renk tercih edilmiş ve mekânın duvarlarına yerleştirilmiştir. Rafların etrafı kırmızı ile kaplanmıştır.

Duvarlar posterlerle süslenmiştir. Bu da mekana ayrı bir hava katmıştır. Mağazanın diğer kısmında raflar daha yukarıda tercih edilmiş ve aynı hiza yerine farklı hizalarda yerleştirilmiştir. Mekanın ışıklandırması oldukça fazladır ve tavandan led ışıklarla gerçekleştirilmiştir. 4 soyunma kabini bulunmaktadır. Kabinlerin perde renkleri de mağaza ile bütünlük sağlaması için kırmızı renkte tercih edilmiştir. Soyunma kabinleri herkesin görebileceği ve ulaşabileceği bir yerde konulmuştur. Mekanın köşelerine aynalar yerleştirilmiştir. Bu da mekandaki rafların kenarlarda bulunmasından kaynaklanmaktadır. Mağazada kasa, alışverişi ve ürünleri engellemeyecek olan bir bölgeye, duvar ile aynı hizaya yerleştirilmiştir. Mağazanın iç kısmında daha sık ve birbirine yakın raflara rastlamaktadır. Bu kısım daha çok çanta koymak için müsaittir. Mağazanın yer rengi de mekanla bütünlük içerisinde olup beyaz mermer şeklinde tercih edilmiştir.

Duvarlarda rafların bulunduğu platformların dışında kalan kısım beyaz taş görünümü ile kaplanmıştır. Mağaza 3 farklı renk seçeneği taşımaktadır. Hedef kitlenize uygun rengi seçebilirsiniz. Beyaz renk her yaşa uygundur, siyah ve kırmızı ise daha canlı ve enerjik renklerdir. Işıklandırma ile bu renkleri daha canlı gösterebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Comments are closed.