Calvin Class Mağaza Dekorasyonu

Calvin Class Mağaza Dekorasyonu

Calvin class mağaza dekorasyonumuzda markanın devamlı ön planda tutmak istedik. Bu dekorumuzda markalaşmayı ve ürünle birlikte markasının reklamının yapılmasına büyük önem gösterdik. Böylece güzel çizgiler kullanarak modernizemi ve aynı zamanda konforu yakaladık. Calvin class mağaza dekorasyonumuzda misyon ve vizyon var! Calvin class mağaza dekorasyonu işini yaparken üç kattan oluşan işyerimizin tamamen tek bir parça halinde ve şık durmasına özen gösterdik. Bu dekorasyonumuzda öncelikle diğerlerine göre fark yaratacak iş yeri girişinde bulunan 2 adet sütunun şık olması için çalışmalar yaptık. Bunun için de siyah zeminlerinin içerisinden tek bir beyaz çizginin geçmesini sağladık. Ayriyeten bu sütunlarda siyah alanların bittiği uçlara led ışıklar gizledik. Bu led ışıklar sütunun daha şık durmasını sağlamaktadır.

Calvin class mağaza dekorasyonumuzda mağazamızın girişine büyük bir marka tabelası yerleştirdik. Bu tabelayı tamamlayacak olan firma logomuzu ise işyerimizin en üst katının tamamını kaplayacak şekilde dizayn ettik. Böylece marka değerimizi ön plana çıkarttık.

İşyerimizin toplamda üç kattan oluşmasından dolayı zemin kattan bir üst kata çıkan merdivenin altına müşteri ödeme bankosu yerleştirdik. Böylece alandan tasarruf sağladık. Merdivenin olumsuz görüntüsünü kapatmak için ise bankonun hemen üstüne bir led TV konumlandırdık. Böylece merdivenin dış görüntüsü müşterileri rahatsız etmeyecektir. Duvarlarımıza ise cam raflarla döşedik. Bu da ürünlerin daha şık bir şekilde teşhir edilmesini sağladı.

 

Comments are closed.