Caldini Gömlek Mağaza Tasarımı

Caldini Gömlek Mağaza Tasarımı

Caldini gömlek mağaza tasarımımızda lüks ve şatafatı, kalite ve teknolojiyi bir araya getirdik! Caldini gömlek mağaza tasarımı çalışmamızda pozitif enerji var. Caldini gömlek mağaza tasarımı işini yaparken geniş ve büyük olan işyerimizi nasıl daha ferah bir hale getirebiliriz diye düşündük. Bu tasarımımızda öncelikle diğerlerine göre fark yaratacak iş yeri girişinde bulunan 4 adet sütunu giydirdik ve bunun siyah renginde olmasını tercih ettik. Ayrıca bu sütunlarda siyah alanların bittiği uçlara led mavi ışıklarla döşedik. Böylece siyah ve beyaz arasında yumuşak bir geçiş ve uyum oluşmasını sağladık. Tabi ki siz de takdir edersiniz ki bu işyerinin en önemli yerlerinden biri olan vitrini oluşturmaktadır.

Mağazamızın girişinde hemen sol tarafta müşterileri ilk önce karşılayan güzel ve şık bir tablo konumlandırdık. Tablonun devamına ise boydan boya ve şık görünen led ışıklı raflarımızı dizdik. Rafların arasının beyaz renginde olmasını tercih ettik. Bunun nedeni ise beyazın her zaman ürünü her yönüyle göstermesi ve aydınlık bir ortamın oluşmasına olan katkısıdır. Mağazamızın tabanının beyaz ve şık duran karolarla döşenmesini tercih ettik. Beyaz rengi şıklığın vazgeçilmez renklerinden birisi olduğunu unutmamak gerekir.

Tavanımızı ise asma tavandan oluşturduk. Tavanımıza boydan boya belli aralıklarla yuvarlak led ışıklandırma sistemleri olan lambalarla döşedik. Bu lambalar zeminin de yardımıyla ferahlığı ve şıklığın tamamlanmasını sağlamaktadır.

 

Comments are closed.