Caldini Gömlek Mağaza Dekorasyonu

Caldini Gömlek Mağaza Dekorasyonu

            Giyim sektöründe ürünleriniz ne kadar kaliteli olursa olsun o ürünü pazarlayan etkenlerden biride mağazanın kendisidir. Dışarıdan bakıldığında insan üzerinde bırakılan ilk izlenim, o ürünün pazarlanmasında hayati bir önem taşır.

Caldini gömlek mağaza tasarımı tıpkı ürünleri gibi çok kaliteli bir yapıya sahiptir. Mağazanın dekorasyonunda kullanılan net ve keskin çizgiler Caldini gömlek mağaza dekorasyonunun başarılı bir çalışma olduğunun kanıtıdır. Caldini gömlek mağaza dekorasyonunda seçilen renkler göz yormayınca, gayet elit ve nezih bir hava oluşturmaktadır. Mekânın müşteri üzerinde bıraktığı algı gayet kalitelidir. Bu mağazanın tasarımında kullanıla spot aydınlatmalar müşteriye kendini değerli hissettirecek ve aldığı ürünün marka değerinin keşfedebilmesinde yardımcı olacaktır. Caldini gömlek mağaza dekorasyonunun vitrininde kullanılan klasik renkler güçlü bir etki yaratırken, arkadan yansıtılan mavi tonlu LED ışıklandırmalar bu ciddiyeti yumuşatarak sıcak ve samimi bir hava oluşturmaktadır.

Vitrin sistemiyle şekillendirilen mağaza bu şekilde orta alanda bir açıklık söz konusu olmasından ötürü mağazanın büyüklüğüne de dikkat çekecektir. Caldini gömlek mağaza dekorasyonu da bu büyüklüğü yalın olarak göstermeyecek, tüm ihtişamını müşteriye sergileyecektir. Duvarlarda ve vitrinler de kullanılan siyah tablalar mağazanın bütünüyle uyum halinde olarak modern minimal dokunuşlar olarak adlandırılabilir. Sonuç itibariyle Caldini gömlek mağaza dekorasyonu bir mağazanın büyük ve ihtişamlı görüneceğinin ispatıdır. Vitrin kaplamasının olmadığı yerlere konulan reklam posterleri de mağazanın kendi kendini tanıtmasına katkıda bulunacaktır.

 

Comments are closed.