Cafer Fashion Mağaza Tasarımı

Cafer Fashıon Mağaza Tasarımı

 Dikdörtgen olan mekânlar tasarım yapanlar için genelde ürün yerleştirme konusunda bazen sıkıntılı olabiliyor. Yan yana dizilen ürünler mekânı daraltabiliyor ya da ortaya konulan stantlar kenardan geçişleri zorlaştırabiliyor. Öyle bir tasarımı olmalı ki mekân görüntü değerinden bir şey kaybetmesin, hatta marka değerine değer katsın. Tüm anlatılan özellikler Cafer Fashıon mağaza tasarımı ile mümkün.

Asaletin rengi olan her yerde karşımıza çıksa da kendini gösteremeyen siyah ve beyaz Cafer Fashıon mağaza tasarımında olabildiğince gösterişli ve şık olarak karşımıza çıkmaktadır. Alışılmış düz askılıkların aksine dalga şekilli olarak duvara montelenen askılıklar ise mekâna ayrı bir modern hava katmaktadır. Bir de bu askılıkların klasik renk olan siyah ve beyaz tasarım üzerine sarı renkle işlendiğini söylersek… Cafer Fashıon mağaza tasarımı ile ortaya çıkan işçilik mükemmel bir görüntü yaratmaktadır. Vitrin sistemleri asimetrik olarak duvara montelenmiş böylece mağaza içinde genç ve dinamik bir ambiyans yaratılmıştır. Cafer Fashıon mağaza tasarımı kapıdan içeri girdiğinizde spot aydınlatmaları ve yeni bir akım olan desenli gergi led tavan ile sizi karşılamaktadır. Yerde uzun bir halı edası yaratan işlemeli seramik ise mağazaya ayrı bir hava katmaktadır. Tabi bu hava da mağazanın büyük çoğunluğuna hâkim olan ahşap kaplama tasarımında etkisini göz ardı etmemek gerekir.

Hareketli ve dinamik tasarımı ile karşımıza çıkan Cafer Fashıon mağaza tasarımı kendine has çizileriyle farklı bir yapıya sahip olup modern esintisiyle kullanıcısının yüzünü güldüreceğe benziyor.

 

Comments are closed.