Cadde Bostan Gömlek Mağaza Dekorasyonu

Cadde Bostan Gömlek Mağaza Dekorasyonu

Mağazalarımızda hayat var, enerji var, dinamizm var! Mağazamızın içerisindeki alanları nasıl mantıklı bir şekilde değerlendirebilirdik? Mağazamızda hedef kitlemiz olan müşterilerimize daha kaliteli, daha konforlu ve daha nezih bir hizmet sunmak için mükemmel dekorasyonlar oluşturduk. Cadde bostan gömlek mağaza dekorasyonu işini yaparken mağazamızın genelinde ahşap renkleri, siyah ve beyaz renkleri tercih ettik. Bu renklerin muhteşem uyumunu yakalamak için sıra dışı bir dekorasyon oluşturduk.

Mağazamızın duvarlarında kullandığımız birbirinden uyumlu renkler müşterilerimizin ve konuklarımızın içini açan ve onların güvenini kazanan dekorasyonumuzda en can alıcı noktadır. Böylece işyerimizin bütünlüğünü sağlamış olduk.

İş yerimizin tavanlarına asma ahşap renginde olan tavanların montajını sağladık. Bu da diğer alanlarda kullanılan ahşap rengini tamamlamış oldu. Mağazamızın asma tavanının etraflarına çok sayıda projektör tipi ışıklandırmaların montajını gerçekleştirdik. Bunların yönünü ürünlere çevirdik. Bu projektör tipi ışıklar mağazanın tüm ışık ihtiyacını karşıladığı gibi ürünlerin sade, net ve cezp edici tüm özelliklerini ortaya çıkartmaktadır. Bu da müşterilerimize verdiğimiz değerin bir kanıtıdır.

İşyerimizde mağazanın bütünlüğünü bozan herhangi bir kolun bulunmadığından dolayı daha net ve güzel bir dekorasyona imza atmış olduk. Müşterilerin alışverişlerinin ödemelerini yaptığı deksin arka tarafının da dekorasyonu bizim için çok önemliydi. Bunun için tasarımımızı aynalarla güçlendirdik. Aynı zamanda para ödeme deksinin de dekorasyonunda ahşap görüntüsünden faydalandık.

 

Comments are closed.