Cabani Ayakkabı Mağaza Dekorasyonu

Cabani Ayakkabı Mağaza Dekorasyonu

Beyaz ve ceviz uyumunun ne kadar doğru olduğunu hemen hemen herkes bilir. Beyazla her renk uyum içindedir evet ama ceviz rengiyle uyumu bambaşkadır beyazın. Ya da cevizin en çok yakıştığı, kendini gösterdiği renk beyazdır, o nedenle bu kadar uyumlu geliyor da olabilir. Biz de bu uyumu mağazamızın dekorasyonunda kullanmak istedik ve ceviz rengini en çok yakıştığı beyaz renkle buluşturduk.

Bir ayakkabı mağazasında çok fazla dekorun önemsenmediği sanılır ama ayakkabı mağazalarında da giyim mağazaları kadar dekora önem verilir. Sonuç olarak buradaki amaç müşterinin mağazamızda kendisini iyi hissetmesidir bu nedenle mağazanın dekoru ne kadar iyi olursa müşteri o kadar memnun kalır ortamdan. Giyim mağazalarında olduğu gibi ayakkabı mağazalarında da aynalar önemlidir. Kişiler denedikleri ayakkabıların kendilerinde nasıl durduğunu görmek isterler bu nedenle tıpkı giyim mağazalarının kabinlerinde olduğu gibi bizim mağazamızda da aynalar vardır. Aynalar mağazaların en önemli dekorasyon parçalarıdır zaten.

Ve raflar… Raflar, da dekorasyonun önemli parçalarından biridir. Özellikle düzensiz raflar müşterileri rahatsız eder ve mağaza hakkında olumsuz düşünmesine sebep olabilir. Bu nedenle raflarımıza son derece nizami bir görünüm kazandırmaya çalıştık ve müşteriler ayakkabı seçimlerini yaparken her modeli rahatlıkla görebilsin diye düzenli bir raf sistemi oluşturduk. Müşterilerimizin ayakkabıları denerken oturup destek alabileceği, köşelere yerleştirdiğimiz mini şık puflar da mağazamızın önemli parçalarından biri.

 

Comments are closed.