Byrozan Mağaza Tasarımı

Byrozan Mağaza Tasarımı

 Hayatı renklendiren dokunuşlar insana pozitif enerji verir. Bu yüzden renkler hepimiz için önemlidir. Farkında olamadan renklerin bilinçaltımızda uyandırdığı birçok duygu ve tepki vardır. Örneğin kırmızı her zaman dikkat çeker enerji verir ve insanda arzu uyandırır. Bir mağaza tasarımı düşünün ve bu mağaza dışarıdan bakıldığında insanların bilincinde merak uyandırsın. Bahsettiğimiz bu tasarım Byrozan mağaza tasarımı

Byrozan mağaza tasarımı asil bir yapıda tasarlanmış ve kullanılan ürünlerin yapısı ile alakalı olarak sade ve şık bir tarzda karşımıza çıkmaktadır. Renk itibariyle uyumlu olarak kullanılan kahverengi, beyaz tabla ve vitrinler mekânın uyumlu zarif ve şık görünmesini sağlarken aynı zamanda bu renklere ek olarak kullanılan kırmızı geçişler mekânın farklı bir yapıda olduğunun kanıtıdır. Kırmızı üzerine kullanılan siyah aynalar genç ve dinamik bir görüntü oluştururken tüm bu renklerin aynı anda kullanılması da tüm görüntüde ağır kaliteli ve olgun bir ortam sağlamıştır. Byrozan mağaza tasarımında kullanılan parça aynalar ile tasarım parçaları daha güçlü ve parlak durmakla beraber ortamda karışık görüntüden kaçınılmıştır. Basit bir mağaza tasarımından daha fazlası olan Byrozan mağaza tasarımı tüm ihtiyaçları karşılayacak düzeyde olup kullanıcısını da müşterisini de tatmin edecek gibi görünüyor.

Standart ve canlı renklerin bir arada olup göz zevkine son derece hitap eden Byrozan mağaza tasarımı herkesi kaliteli bir tasarım anlayışına davet ediyor.

 

Comments are closed.