Beyzade Kebap Salonu

Beyzade Kebap Salonu

Makalenin başlığına bakınca akla güzel, lezzetli kebaplar yapılan bir mekân gelse de aslında öyle değil. İnternetin arama motorundan Beyzade Kebap Salonu olarak bir arama yaparsanız karşınıza, Muiz Tasarım diye farklı bir konsept içeren bir tasarım firmasının web sitesi gelir. Siteyi dikkatlice incelerseniz, aklınızda kendinize ait bir yer açmak bunun için de güzel bir tasarım arıyor iseniz ya da var olan iş yerinizde tadilat yaptırıp farklı bir konsepte geçmek istiyorsanız, ya da var olan işiniz ile ilgili mekânınızı daha da hoş kılmak istiyorsanız, Muiz Tasarım bunu sizin için yapıyor.

Aklınızda bir fikir yok ise, sitenin görsellerine bakarak fikir edinebilirsiniz. Ürün yelpazesi oldukça geniş olmakla beraber, bu ürünlerin dışında da istediğiniz tasarım yapılır. Raf ve askı sistemleri, Mağaza Tasarımı, Ucuz raf sistemi örnekleri, Telefon üzerine mağaza dekorasyonu, Tatu showroom dekorasyonu, takım elbise satılan bir mağazanın dekorasyonu, Suka toka mağazası, Bijuteri mağazası, çocuk mağazaları, bayan giyim mağazaları, erkek giyim mağazaları, vs. daha bir sürü projeleri olan bir tasarım firması.

Şu anda da mevcut bir kampanyaları var. Mağaza raf sistemlerinde % 15 indirim, mağaza içi dekorasyon yaptırırsanız da % 20 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz. Firmanın merkezi İstanbul Zeytinburnu’ nda bulunmaktadır. Mağaza tasarımı ve mağaza dekorasyonu ve mağaza raf sistemleri konusunda her türlü ihtiyacınız da Muiz Tasarım firması ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Comments are closed.