Bayan giyim raf sistemi

Bayan Giyim Raf Sistemi

Özellikle kadınlar adeta alışveriş tutkunudurlar. Alışveriş denildiğinde akan sular durur onlar için, saatlerin nasıl geçtiğini bilmezler bir mağazada gezerken. Çünkü kadınlar güzel görünmeyi severler ve güzel görünmeden en önemli etkenlerinden biri de güzel giyinmektir.

Bir kadın dışarı çıkarken alışveriş planı olmadığı halde vitrinde görüp beğendiği bir elbiseyi almak için hemen mağazaya koşar. Onun için alışverişin zamanı yoktur, her an her koşulda alışveriş yapabilir. Biz de bunu bildiğimizden mağazamızı dekore ederken görselliğe vitrinle başladık ve vitrine son moda kıyafetleri sergileyebileceğimiz mankenler yerleştirdik.

Bir diğer unsur da mağazada yeterince ayna olması gerektiğidir. Kadınlar kıyafetleri denediklerinde her açıdan görmek isterler ve biz de bu sebepten onların isteğini yerine getirdik ve dekorasyonumuzun en önemli parçaları olan aynaları her alana yerleştirmeye çalıştık. Aynalar kadar önemli olan detaylardan biri de raflardır. Bir kadın etek alıyorsa üzerine de bluz almak ister, yani bir parça almak yerine birden fazla kombinasyon arar işte bu nedenle raflar kadınlar için son derece önemlidir. Kadınlar alacağı parçaya en uygun olan kombinasyonu kolayca bulmak isterler, bir rafa elini attığında tam da aradığı şeyin eline gelmesini bekler. İşte biz bunu da düşündük ve mağazamızın her alanına ayrı ayrı raflar yerleştirdik ve rafları gruplara böldük. Bu sayede kadınlar aradıkları kombinasyonları çok daha kolay bulabilecekler.

 

Comments are closed.