Bafa Mağaza Dekorasyonu

Bafa Mağaza Dekorasyonu

Erkek mağaza dekorasyonunda farklı bir model olması için bu tasarımda göz alıcı ve çarpıcı modeller kullandık. Mağazanın dış görünümünde siyah renklerin hâkim olmasını sağladık. Giriş kapılarını da camdan tasarladık. Mağazaya dıştan bakıldığından içerideki konseptin görülmesini sağladık.

Mağazanın iç dekorasyonuna gelince, zemin beyaz fayanslar ile döşendi, duvarlarda erkek ürünlerinin yer alabileceği metal raflar kullanıldı. Duvarlara beyaz kaplama döşemesi yapıldı. Beyaz renklerin aralarına siyah renklerde kaplama yapılarak tam bir uyum sağladık. Ana duvar rengi olarak gri tonlara ağırlık verilerek, mağaza içerisindeki renk uyumunu tamamladık.

Tavan boyasını beyaz renk ile yaptıktan sonra orta kısma camdan bir bölme yerleştirdik. Aydınlatma seçenekleri olarak spotları ağırlıklı kullanarak mağazanın aşırı aydınlanmasının önüne geçildi. Tavana monte edilen tezgâhın üzerine döşenen aydınlatma ışıkları tavan kolonuna yansıtılarak kısık aydınlatma ortamı sağlandı.

Mağazanın kasa kısmında ise yine beyaz renkli bir banko koyularak, mağaza raflarına ve konsepte uygun bir model ortaya koyulmuş oldu. Kasanın arka tarafından beyaz ve aynalı dama şeklinde bir tasarım uygulaması yapılarak farklı bir tasarım ortaya konulmuş oldu. Seçilmiş olan renkler ve uygun tasarımlar ile tam bir erkek mağaza dekorasyonu meydana gelmiş oldu. Modern tasarımlar ile yapılan ve kullanılan malzemeler ile kaliteli bir dekorasyon yapılarak, şık bir mağaza görünümü sağlandı. Mağaza içerisinden müşterilerin ürünleri yakından inceleyebilmesi ve deneye bilmesi içinde kalabalık olmayacak şekilde köşe tarafına bir kabin uygulaması da yapılmıştır.

 

 

 

Comments are closed.