Armine Mağaza Dekorasyonu

Armine Mağaza Dekorasyonu

 

Mağaza dekorasyonlarımızda pozitif enerji var! Geniş alanlarımızı nasıl verimli olarak kullanabilirdik? Mağazamızın içerisinde hedef kitlemize candan ve konforlu bir şekilde hitap eden çok modern ve ilgi çekici tasarımlar oluşturduk. Armine mağaza dekorasyonu işini yaparken mağazamızın genelinde siyah, beyaz kırmızı ve az da olsa sarı renklere yer verdik. Bu dört renkle muhteşem bir uyum yakaladık.

Mağazamızın duvar cephelerinde kullandığımız uyumlu renkler insanların içini açan ve onların mutlu olmasını sağlayan aynı zamanda kendilerini güvende hisseden duvar kaplamaları ile kapalı bir dükkân görünümü kazandırdık.

Mağazamızın tavanlarını esma led tavanlarda kurduk. Bu asma tavanlara yerleştirdiğimiz geniş paneller mağazanın her yerini yeterince ışıklandırıp şık bir görüntü kazandırmaktadır. Aynı zamanda mağazada müşterilerin beğenilerine sunulan ürünlerin daha net bir şekilde görünmelerini sağladık. Bu da müşterilerin daha kolay bir şekilde seçenekler arasında karar vermesini sağlamaktadır. Mağazamızın içerisinde bulunan kolonları kırmızı ve beyazla donattık. Bu iki rengin birbiriyle olan uyumundan faydalanarak mağazamıza renk kattık.

Armine mağaza dekorasyonu çalışmamızda en çok önem verdiğimiz alanlardan birisi de dışarıdan ürünleri sergilemeye yarayan ön vitrindir. Ön vitrinde 3-4 mankenin konumlandırılabileceği bir şekilde tavan kısmına yerleştirdiğimiz ışıklandırma sisteminden de yararlanarak ürünlerin asil ve nazik bir şekilde teşhirini sağladık. Ön vitrinde ise kırmızı ve siyah renklerden üstün cazibesinden faydalandık.

 

Comments are closed.