Arma Mağaza Dekorasyonu Merter

Arma Mağaza Dekorasyonu Merter

Tek bir parçadan oluşan işyerimizin dekorasyon çalışmalarını planlarken teknolojiden de yararlanmak istedik. Arma Mağaza Dekorasyonu Merter şubemizin estetiğe ve görselliğe önem vererek tasarladık. Öncelikle size burada yapmış olduğumuz dekorasyonun en göze çarpan özelliğinin yapılan asma tavanın parlak siyah renkten oluştuğunu ve bu tavana gizlenmiş led ışıkların bulunduğunu açıklamak isterim. Bu dekorasyonun daha canlı olmasını sağlamak için tavanda bulunan led ışıkların istenildiği şekilde yakılmasını faydalanmasını sağladık. Bu led ışıkları kullanım günlerine ve günün içindeki güneşlenme süresine bağlı olarak değiştirme imkânı oluşturduk. Işıkları istenildiği zaman bulutlu günlerde tam olarak aktifleştirerek mekânın aydınlığını arttırabildiğimiz gibi çubuk şekline getirerek elektrik tasarrufu sağlayıp daha egzotik bir görünüm de kazandırılabiliyor. Bu ışıklandırma modellerimiz bu mekânımızda 5 çeşitten oluşmaktadır.

Mağazamızın zeminlerinde ise tek bir renk seçtik. Bu rengin beyaz olmasını sağlayarak dinamik renklerimize bir sadelik de katmak istedik. Büyük karolardan döşediğimiz zeminimizin parlak beyaz renkten oluşmasını tercih ettik. Tavan ve tavan arasında zıt renkler tercih ederek renk kombinasyonumuzu böylelikle tamamladık.

Mağazamızın en son kısmının ortasına büyük bir tablo konumlandırdık. Bu tablo mağazamızın dekorasyonunu tamamlayan bir aksesuar olarak değerlendirdik. Tablomuz mağazamıza ciddi bir dinamizm kazandırmıştır. Boya çalışmalarımızda kullanılan kaliteli malzemelerimize uyumlu ve kaliteli boyalar kullanarak mağazamızın bütünlüğünü eksiksiz bir şekilde tamamladık.

 

Comments are closed.