Aras Ayakkabı Raf Sistemleri Tasarımı

Aras Ayakkabı Raf Sistemleri Tasarımı

Raf sistemlerimizde dinamizm, canlılık ve hayat var! Aras ayakkabı raf sistemleri tasarımı planlanırken dikdörtgen alanımızı en ince ayrıntısına kadar değerlendirmeye çalıştık. Aras ayakkabı olarak mağazamızın içinde hedef müşteri kitlemize hitap eden ilgi çekici ve modern dekorasyonlar oluşturduk.

Duvarlar cephelerine yerleştirdiğimiz beyaz renklerle mağazamızın daha dinamik ve genç bir görünüm kazanmasını sağladık. Bununla beraber monte ettiğimiz raf sistemleri ürünümüzün daha net bir şekilde teşhir edilmesini sağlayıp müşterilerimizin beğenisine sunduk.

Aras ayakkabı raf sistemleri tasarımı sırasında tamamen ürün ve müşteri odaklı çalıştık. Raf sistemlerinin güzel durması için ışıklandırma sistemlerine önem verdik. Işıklandırmaları daha çok rafların bulunduğu bölümlerde olmasına önem gösterdik. Böylelikle ürünlerimizin mağazadan daha ön planda olmasını sağladık.

Mağazamızın sağ sol ve arka cephelerinde sergilenmelerini sağlayarak iş yerinin boğucu, ve sıkıcı bir havadan kurtardık. Mağazamızın orta ön kısmına ise yine ürünlerin rahatça sergilenebileceği yuvarlak ve 4 raftan oluşan istenildiğinde yerleri değiştirilebilen seyyar raflar konumlandırdık. Bu rafların da boyasının metalik çelik olmasına özen gösterdik. Böylelikle mağazamızın konsepti tamamlanmış oldu. Mağazamızın sağ tarafına konumlandırdığımız ödeme işlemlerinin rahatlıkla yapılabileceği beyaz deksin konumlandırırken raf sistemlerimizin arka planda kalmamasına dikkat ettik. Misafirlerimizin rahatlıkla ayakkabı deneyebilmeleri için mağazamızın neredeyse her köşesine raflara yakın yerlerde oturabilecekleri yerler dizayn ettik.

 

No Comments Yet.

Leave a comment