Antonizeman Mağaza Tasarımı

Antonizeman Mağaza Tasarımı

Son derece geniş ve ferah bir havası olan mağazamızın dekorasyonunu da ferah bir görünüm kazandıracak şekilde tasarladık. Bir mağazada en önemli olan unsurlardan biri aynalardır ve biz de mağazamızın uygun olabilecek her bölümüne aynalar yerleştirdik ki müşterilerimiz kendilerini her açıdan rahatlıkla görebilsinler diye.

Bir diğer önemli unsur olan ışıklandırma için de soft paneller tercih ettik. Kabinlerimizdeki ayna ve ışıklar müşterilerin kıyafetlerini denerken kendilerini çok rahat görebilecekleri bir şekilde tasarlandı. Karmaşadan uzak ve tamamen sade bir dekor yaratmaya çalıştık. Gözü yoran gereksiz ayrıntılara yer vermeden, mümkün olduğunca sade ve şık bir ortam yaratmaya çalıştık.

Uzun ve geniş koridorumuzun duvarlarını boydan boya raflarla kaplayarak müşterilerimizin aradığı bir ürünü kolaylıkla bulmasını sağlamaya çalıştık ve bu raf sistemleri ile her ürünü kategorilere bölerek daha net bir şekilde sergiledik.

Raflarımızın önlerine yerleştirdiğimiz tezgâhlarla aksesuar gibi ürünlerimizi de sergilemeyi ve aynı zamanda personelimiz, müşterilerimiz raflara göz atarken ya da bir ürünü denerken onlara daha kolay bir şekilde yardımcı olabilecek. Beyaz ve kahve tonlarına ağırlık verdiğimiz bu dekorasyon son derece şık ve nezih bir görünüme ulaştı. Bir mağaza dekorasyonu içerisindeki ürünler kadar önem taşıdığından biz de dekorasyonumuzun kalitesine en az ürünlerimiz kadar özen gösterdik. Ve çalışmalarımız sonucunda size son derece rahat edebileceğiniz ve aradığınızı kolayca bulabileceğiniz ortam hazırladık.

 

Comments are closed.