Anatolya Deri Mağaza Dekorasyonu

Anatolya Deri Mağaza Dekorasyonu

Bir mağazanın en önemli unsuru kuşkusuz ki dekorasyonudur. Müşteriler daha mağazanın önünden geçerken vitrin görselinden anlamalıdır içerideki kalitenin havasını.

Bir mağazanın dekorasyonunda önemli olan şeylerden biri sadeliğidir. Müşteriler karmaşık bir görünümden hoşlanmazlar, aradıklarını kolay bulmak isterler. Bir mağazada dolaşıyorken kafamızda belli başlı modeller vardır ve onlara odaklanırız. Alacağımız şeyin kararını kafamızda vermişizdir ve kıyafeti hemen bulup denemek ve almak isteriz. İşte bu nedenle biz de ürünlerimizi ayrı ayrı kategorilindendik ve müşterilerin arzularına göre daha kolay bulunabilecek bir şekilde dekore ettik. Ayrıca mağazaya gelen misafirlerin soluklanabilecekleri bir ortam ve imkân yaratmaya çalıştık.

Siyah, beyaz ve kırmızı renklerin harika uyumunu mağazamızın ambiyansında kullandık. Işıklandırma ve ayna detaylarıyla son derece şık ve nezih bir ortam yarattık. Mağazada beğendiğiniz bir cekete uygun ayakkabıyı ya da bir ayakkabıya uygun ceketi karşılaştırabileceğiniz kombinasyonları bir arada tutmaya çalıştık.

Kapıdan içeriye girildiğinde sade ve hoş bir havası olan bu sıcak ortam sadece bir mağaza değil aynı zamanda değerli vakit geçirebileceğiniz son derece nezih bir ortamdır. Bir mağazada aradığınız hatta aramadığınız her şey burada var ve buradaki dekorasyonun havasını soluduğunuzda tekrar gelmek isteyeceksiniz. Karmaşadan uzak, sadeliğin ve şıklığın bir arada olduğu son derece güzel olan bu dekorasyon ile zaten son derece keyif aldığınız alışveriş tutkunuz çok daha keyifli hale gelecektir.

 

 

 

No Comments Yet.

Leave a comment