Ahşap Panel Raf Sistemi

AHŞAP PANEL RAF SİSTEMİ

Mağazamızın bütünlüğünü ve kalitesini vurgulayabilmek adına mağaza içerisinde ergonomik ahşap panel raf sistemi kullandık. Gerek kalitesi gerek ergonomisi sayesinde kalitenizi bir kaç adım daha öne taşıdık, bu sistemi yaparken de dünyanın en simetrik örneklerinden feyz aldık çin seddinin sağlamlığını piramitlerin vitrinini sizler için raflarımıza sindirdik ve beğeninize sunduk.

Ahşap raflarımızda mağaza dekorasyonunuzun fizibilitesi için en kaliteli ürünleri, gök kuşağının en saf renklerini seçtik. Krem ve kahverenginin muhteşem uyumunu sizler için bir araya getirdik, raf menteşelerinde en kullanışlı en dayanıklı metaller kullandık. Mağaza boyutuna göre raf düzenimizi dizayn edip ahşap panel raflarla ortamı dünya kalite standartlarına yükselttik. Kirişleri hatta zeminde kullanılan ürünü bile mağaza dekorasyonuna uygun raf sistemine eş değer tuttuk. Eşikleri kullanılabilirlik açısından yüksek tuttuk ve en kaliteli malzemelerimizde size mağaza dekorasyonunda destek olmaya karar kıldık. Büyük ama göze batmayan havalandırmalar küçük ama şık aydınlatmalarımızı beğeninize sunduk. Dolap kapaklarından tutun rafların monte edildiği ürünleri bile günümüz standartlarından öne taşıdık.

 

Ahşap Panel Raf Sistemi

 Ahşap panel raf sistemi uygulama alanlarına kattığı estetik ve sağlamlık bakımından en çok tercih edilen ürünlerimizin başında geliyor. %100 kullanıcı memnuniyeti hedeflediğimiz bu raf sistemlerinde şıklık ve kalitenin yanında uygulanacağı alanlara olan uyumları ve sergilenecek ürünlerin ön planda tutulması en büyük önceliklerimiz arasında yer alıyor.  Sergilenecek ürün gamı ve mağaza ölçüleri,  arka planda kalacak duvar renkleri,  tavan ve yer döşemeleri bunun yanında dünyaca ünlü tüm iç mimarların feyz aldıkları aydınlatma teorileri ve gelişen teknolojik sistemlerimiz ile de uygulamalarımıza her geçen gün yeni bir heyecan ve yeni bir soluk katıyoruz.

Bu mağazamızda da yukarıda bahsettiğimiz özgün dizayn ve aydınlatma sistemlerinin yanında sağlamlık ve yüksek kaliteyi beğenilerinize sunuyoruz. Bunu yaparken de şöyle özetliyoruz; kat planlarına göre dizayn edilen mağazanın kullanım alanlarına en uygun ve müşterileri ürünler arasında geçiş sağlayabilecekleri bir sistem tercih ederek işe başlıyoruz. Daha sonrasında temelini atmış olduğumuz bu sistemin dizayn renk aydınlatma ve kullanılacak ürün gamına uygun panel raf ve sergileme seçenekleri üzerinde çalışıyoruz. Bunu yaparken de mağazamıza ilk girişte müşterilere ferahlık ve geniş alan sunacak ve aynı anda sergilenen ürünü ön planda tutacak şekilde sistemler inşa ettik.

Mağazamızın yer döşemeleri ve tavan renkleri göz önüne alınarak, panel renklerimizi bun ayakkabın bir renk tercihinde bulunduk. Son yılların modası venge ile kalite ve göze hitabı sağlamlaştırdık. Sergilenen ürünü ön planda tutacak raf uygulamamızı da tavana astığımız spot ışık sistemleriyle aydınlatıp ürün detaylarını öne çıkardık. Raf sistemlerinin altında kalan gölge alanlar da mağazamıza ayrı bir nüans kattı diyebiliriz. Aynı uygulamayı banko da da kullanıp sistemimizde bir uyumluluk sağladık. Siz uyumluluk hayal edin biz gerçekleştirelim. . . Siz kullanışlı alanlar isteyin biz sağlayalım. . . Siz kalite isteyin biz uygulayalım. . .

 

 

 

 

 

No Comments Yet.

Leave a comment