Mağaza Dekorasyonunda 3 Boyut

Mağaza Dekorasyonunda 3 Boyut

Günümüz teknolojisi 3D artık her yerde. Sinema salonlarından, Fotoğraflara hatta yollara yapılan çizimlerden, mağaza vitrinlerinde görmek mümkün. Peki, 3D nedir?

3D bir resim ya da görüntüye derinlik ve yükseklik katılmasıdır. Bu bize ne sağlar derseniz? Her türlü görüntünün birebir yaşanması dersek yanlış olmaz sanırım. Gelelim bu teknolojinin kullanıldığı alanlar arasında bize en yakın olan mağazalara nasıl mı? Artık birçok MAĞAZA DEKORASYONUNDA 3D kullanılmaya başlandı. Gerek vitrinlerde gerekse iç dekorasyona giderek yerleşen 3D birçok müşterinin ilgisini çekmeyi de başardı.

Tasarım harikası olarak sayabileceğimiz bu teknoloji iş yaşamında o kadar önemli bir yere sahip hale geldi ki büyüğünden küçüğüne hemen her işletmede görmek mümkün.

TOMMY LİFE (34)

Bir mağaza düşünün gerek vitrin, gerekse iç dekorasyonunda kullanılan görüntü teknoloji ve ürünleri sayesinde ilginizi çekmez mi?

Bir mağaza düşünün içeri adım attığınızda bir akvaryum ya da okyanus üzerinde yürümek nasıl hissedersiniz. Size bu duyguları yaşatmak ve iş yerinize değişiklik ve kalite katarak birçok müşteri kazandırmak isteyen bu işin uzmanları mevcuttur. Sadece iş yerinizde mi var elbette ki hayır. Şu sıralar bu uygulamayı evlerde de kullanan birçok kişi var.

Böyle bir güzelliğin fiyatına değinmeden geçilmez elbette. Ne kadar mal olur bu tarz bir işçilik dersiniz. Biraz araştırdık. Duvar panellerinden, dekoratif çerçevelere, Zemin kaplamadan, tavan sistemlerine kadar birçok uygulama rastladık.

TOMMY LİFE (35)

Bu tarz dekorasyon ürünlerinin m2 üzerinden fiyatlandırıldığını ve işçilikle beraber fiyat verildiğini gördük. Eğer iş yerinizde hatta evinizde bu tarz uygulama yapılacaksa bu işle uğraşan yerlerden fiyat konusunda teklif almanızda fayda var. Şu unutmayalım ki güzellik ve estetik ucuz olmaz. Bazı değişiklikler yapılacaksa pamuk ellerin cebe girmesinde fayda var.

Şu sıralar birçok mağaza ve ev dekorasyonunda kullandığını fark ettiğimiz 3d teknolojisinin ilgi uyandırmadığını söylersek yalan söylemiş oluruz. Bilgisayarınız varsa ve bu işi ile ilgili inceleme yapıyorsanız. Pek çok firmanın olduğu ve bu firma görsellerinde görülen ürünlere hayran kalmamak mümkün değil? Hele birde nasıl yapıldığını gösteren video seyrederseniz istedikleri paranın hakkını verdiklerini görebilirsiniz. Nasıl bir mekân istediğinize karar vermek artık size aittir.

No Comments Yet.

Leave a comment