Mağaza Dekorasyonu Yapan Firmalar

Mağaza Dekorasyonu Yapan Firmalar

Evet, ne demiş atalarımız ” aslan bile yattığı yerden belli olur ” ne kadar doğru bir söz değil mi? gelin bu atasözünü tersten okuyalım işte o zaman daha anlaşılacaktır yazımızın devamı. Aslında Atasözünde deniyor ki, yattığınız yerdir size vasıf ve sıfat kazandıran. Sizin kendinizi nasıl tanımladığınızın hiç bir önemi yok. Yattığınız yer sizi tanımlıyor denmek isteniyor bu Atasözün de. İşte bu denli anlam ve önem içeriyor mağazanızın dekorasyonu. Dekorasyon demek, sizi, işinizi ve hem iş hem sizin ne denli profesyonel bir çalışma prensibini gösteren orijinal bir değerdir.

TOMMY LİFE MERTER-1 (33)

Siz kişisel ve mağaza çalışma sistemi olarak, dekorasyon işinin anlam ve öneminin boyutunu kavrayabildiğiniz oranda kazanç sisteminizin de buna paralel bir yükseklik gösterecektir. Hele hele bu dekorasyon işini, uzman bir kuruluş, uzman ekip ve işinin ehli kişiler ile yaptırmış iseniz, hedef on ikiden vurulmuş demektir. Zira az evvel de söylediğimiz gibi, mağazanızın dekoratif görüntüsü, mesleki ciddiyetinizin, işletmeye yüklediğiniz değerin ve müşteri kitlenize gösterdiğiniz saygınızın yalın bir şekilde vücut bulmuş halidir. Dolayısıyla uzman ekiplerin ellerin de şekil almış dekorasyon işlemi, mağazanıza verilmiş hayat öpücüğü gibidir. Dekorasyon işi son derece zarif ve ince bir işçiliktir. Her taşın, her fırça hamlesinin ve hatta en küçük dokunuşların bile kendi içerisin de büyük bir anlam ve önemi vardır. Uzun uzadıya verilen emek, küçük bir hata sonucun da bütünlüğü bozacağı içindir ki uzman elinin değmesi kaçınılmaz bir gerçektir.

Yine dekorasyon uzman bir firmanın kalifiye ekiplerinin ellerin de yükselip şekil alıyor ise, bu durum sizlere ciddi boyutlarda zaman ve maddi kazanç getireceği kuşkusuz bir gerçektir. Hem sonradan en ufak bir hamle yapma gereksinimi duymayacaksınız ve hem de pratik, hızlı ve zarif dokunuşları sayesin de bir an evvel işletmenizi devreye sokmanıza imkân vereceklerdir. Bu durum da kendinize bir ciro hedefi koyun ve iş yerinizi de 15 gün evvelden hizmete soktuğunuzu hesap ederek, o on beş günün getirisini hesaba katarsanız yabana atılır bir kazanç olmadığını bizzat göreceksiniz. Bu denli önemli bir iş olan sanatsal iş kolu, Mağaza Dekorasyonu yapan firmalar tarafından yapılmalıdır.

No Comments Yet.

Leave a comment