Mağaza Dekorasyon Fiyatları

Mağaza Dekorasyon Fiyatları

Evvela ve mutlaka bilinmesi gereken en temel kural, mağaza da dekorasyon, satış miktarın da en başat faktörlerden birisidir. Dolayısıyla dekorasyon = kazanç bilançonuz dersek abartı yapmış sayılmayız. Gelelim dekorasyon nedir sorusunu irdelemeye ve cevaplamaya. Dekorasyon ve dekore edilmiş bir iş yeri, hitap ettiği kitleyi önemseyen, değer veren ve saygı duyan bir iş yeri kanısı oluşturacağından, iş yerinin profesyonel bir çalışma prensibine sahip olduğu kanısı tüm kitle tarafından hissedilecektir. Bu anlayış ve kanıyı hitap ettiğiniz kitleye verebildiğiniz oran da başarı elde edeceksinizdir. Dekorasyon bu kadar anlamlı ve önemli olunca da, elbette ki uzman ekip ile çalışmak, işinin ehli ve tecrübeli kişilerin yapacağı dekorasyon da aynı oranda olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Mağaza Dekorasyon Fiyatları, dekore ettireceğiniz alanın büyüklüğü, dekor yapılacak alanın fiziki imkân ve koşulları, dekor yapılacak ürünlerin ağırlık ve hafifliği gibi farklardan hareketle elbette değişkenlik gösterecektir. Tüm bunların yanı sıra, dekorasyon yapımın da malzeme talebiniz olacak mı yoksa sadece işçilik anlamın da mı istifade etmek istiyorsunuz soruları da alacağınız fiyat aralığın da önemli değişkenlerdir. Eğer sadece emek ve işçilik anlamın da istifade etmek istiyor iseniz, bu durum profesyonel bir destek olması koşuluyla 5000 ile 30.000 arasın da değişkenlik göstermektedir.

SNAZZY MERTER STAR ARENA-1 (8)

Az evvel de söylediğimiz gibi dekore edeceğiniz alanın büyüklüğü ile mesleki farklılıklar önemli bir olaydır. Pek tabi ki küçük alanın ve hafif eşyaların dekorasyonu ile tam aksi bir durumun fiyatlandırılması farklılık gösterecektir. Dekorasyon işinin nirengi noktası, iş yerinizi kaç paraya dekore edeceğiniz değil de, kime dekore ettireceğinizdir. Zira düşük maliyete dekore ettirip üç beş kuruş tasarruf edip, getirisi olan bir sonuç elde edememişseniz eğer, aslın da tasarruf değil zarar etmişsiniz demektir. Zira eğer mesleki işler de ” ekmeği ekmekçiye vermeli ve üste bir ekmekte fazla vermeli ” felsefesine inanıyor iseniz, bu kural aynen ve olduğu gibi dekorasyon gibi önemli bir iş için de geçerlidir elbette. O halde gelir gider dengesini ciddi boyutlarda değiştirme güç ve kapasitesi olan dekorasyon işlemi, evvela fiyatsal değil ehil olma ilkesinden hareket edilerek ele alınmalıdır.

No Comments Yet.

Leave a comment