Kuyumcu Mağaza Dekorasyonu ve Kasa Vitrinler

Kuyumcu Mağaza Dekorasyonu ve Kasa Vitrinler

Kuyumcu mağazalarına en özel günler için uğranılır. Düğünde, nişanda veya sevdiklerimizin doğan çocuklarına armağan edilecek en güzel hediyeleri kuyumculardadır. Buraların değerli mücevherlere sahip olması, mağaza dekorasyonunun da bir o kadar lüks ve elit olmasını zorunlu kılıyor. Birçok kuyumcu mağazasının dekorasyonundaki mükemmelliği herkes takdir etmiştir.

Vitrinler olmazsa olmaz

Kuyumcu mağazasında mücevherlerin sergilendiği en önemli alan vitrinler. Hem dış vitrin hem de içerideki vitrinde değerli taşların müşterilere sunumu çok iyi şekilde olmalıdır. Bunun için özenle tasarlanan vitrinlerde, ürün yerleştirme işlemleri titizlikle yapılır. kuyumcu mağazalarında camın önemi büyüktür. Estetik bir görünüm sağlarken, yüksek derecedeki saydamlığı sayesinde mücevherlerin daha iyi incelenebilmesini sağlıyor. Bu açından değişik vitrin sistemleri çözümleri mağazacılık sektörüne sunulmuştur.

kuyumcu-dekorasyonu2

kuyumcu-dekorasyonu

Bu sistemlerden en önemlisi de, kasa vitrin sistemleridir. Daha önceleri, paydos esnasında vitrinde yer alan mücevherlerin kasaya taşınması, sabah iş başlangıcında ise kasadan çıkarılarak vitrinlere dizilmesi zaman kaybı meydana getiriyordu. Kasa vitrin çözümleri sayesinde dekoratif ahenk ve üslup bozulmadan bu sorun ortadan kalktı. Şimdi vitrin sistemlerinde sadece tek bir tuşa dokunarak, vitrindeki mücevherler alt kısma yerleştirilen güçlü kasa sistemine otomatik olarak iniyor. Yine tek bir tuşa, mücevherler ortaya çıkıyor.

Birçok modern mağazacılık sisteminde kasa vitrin çözümleri kullanılıyor. Bu sistemler tekli sergilenen mücevherler içinde geliştiriliyor. Dışarıdan bakıldığında kasa sistemine benzemeyen yapıya sahipler. Açacağınız mağazanız için farklı bir yerde kasa sistemi yaptırmak yerine, vitrin kasa sistemleriyle daha işlevsel bir mağazaya sahip olabilirsiniz.

Kuyumcu mağazasında mobilyalar

Ayna ve mobilya sistemleri kuyumcu mağazaları için önem arz eder. Bu nedenle en iyi mobilya takımlarının temin edilmesinde fayda var. Kaliteli mobilyaların kullanılması, yıpranma veya deforme olma gibi sorunlarla karşı karşıya kalmamanızı sağlar. MDF lam sistemli mobilyaları kuyumcu mağazalarınız için düşünebilirsiniz. Mağaza düzeni konusunda iç mimari çözümlere de başvurabilirsiniz. Böylece müşteriler açısından daha da beğenilecek bir mağaza düzenine kavuşmuş olursunuz. İşi sadece dekorasyonculara bırakmak, müşteri deneyimine zarar verecek mağazaya sahip olmanıza sebebiyet verebilir.

 

No Comments Yet.

Leave a comment